IMG_7133

Kibicujemy naszej drużynie!

„Gajowickie Skrzaty” mocno trzymają kciuki za naszych piłkarzy! Polska gola! Czytaj dalej »

IMG_7093

Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

13 czerwca 2018 „Gajowickie Skrzaty” z grupy V uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pt.: „Bioróżnorodność i ochrona środowiska”. Na koniec spotkania przedszkolaki samodzielnie zrobiły z kolorowego papieru doniczkę i posadziły w niej piękne kwiaty – smagliczki; był też czas na zdrowe „małe co nieco”. Było Eko!!! Czytaj dalej »

IMG_7013

„I Ty możesz zostać Indianinem”

8 czerwca 2018 „Gajowickie Skrzaty” wybrały się na wycieczkę autokarową do Wioski Indiańskiej „Pocahontas”. Czytaj dalej »

IMG_7079

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole”

„Kwiatek dla pani. Cmok dla maluchów. Trochę nam smutno. Pa, pa przedszkole! Lecz czy będziemy mogli tu wrócić, gdy nam się znudzi w tej nowej szkole?” A. Widzowska

7 czerwca 2018 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Czytaj dalej »

IMG_6915

„Szlakiem Wrocławskich Krasnali”

7 czerwca 2018 został rozstrzygnięty konkurs rodzinny na projekt gry planszowej pt. „Szlakiem Wrocławskich Krasnali”. Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy o Wrocławiu oraz propagowanie gier planszowych jako rodzinnej formy spędzania czasu wolnego. Czytaj dalej »