IMG_7153

„Witajcie Wakacje”

Drodzy Rodzice!

W wakacje zachęcamy do wspólnych spacerów z dziećmi „Szlakiem Wrocławskich Krasnali”. Wykonane w trakcie wycieczek zdjęcia zaprezentujemy w kąciku o Wrocławiu.

Do zobaczenia na krasnoludkowym szlaku! Czytaj dalej »

IMG_7133

Kibicujemy naszej drużynie!

„Gajowickie Skrzaty” mocno trzymają kciuki za naszych piłkarzy podczas Mistrzostw Świata 2018 Polska gola! Czytaj dalej »

IMG_7093

Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

13 czerwca 2018 „Gajowickie Skrzaty” z grupy V uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pt.: „Bioróżnorodność i ochrona środowiska”. Na koniec spotkania przedszkolaki samodzielnie zrobiły z kolorowego papieru doniczkę i posadziły w niej piękne kwiaty – smagliczki; był też czas na zdrowe „małe co nieco”. Było Eko! Czytaj dalej »

IMG_7013

„I Ty możesz zostać Indianinem”

8 czerwca 2018 „Gajowickie Skrzaty” wybrały się na wycieczkę autokarową do Wioski Indiańskiej „Pocahontas”. Czytaj dalej »

IMG_7079

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole”

„Kwiatek dla pani. Cmok dla maluchów. Trochę nam smutno. Pa, pa przedszkole! Lecz czy będziemy mogli tu wrócić, gdy nam się znudzi w tej nowej szkole?” A. Widzowska

7 czerwca 2018 odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Czytaj dalej »